SPRZĄTANIE ŁAZIENKI - PORADY

Każdy chciałby mieć lśniącą czystością łazienkę, ale nie każdy lubi sprzątać. Na szczęście Domestos szybko rozprawia się z brudem i zabija przy tym zarazki. Skupiaj się na miejscach problematycznych, takich jak przyciski do spłuczek i krany. Regularnie myj je sprayem do czyszczenia Domestos, zwłaszcza jeśli jeden z domowników jest chory.

OTO JAK DOMESTOS POMOŻE CI UTRZYMAĆ ŁAZIENKĘ W NIENAGANNEJ CZYSTOŚCI:

  • Zapobiegaj pojawianiu się pleśni: może ona wywoływać reakcje alergiczne, więc w rogach wanny i kabiny prysznicowej używaj płynu czyszcząco-dezynfekującego 24h Domestos.

  • Pozwól na swobodną cyrkulację powietrza: zawsze po wzięciu prysznica zostawiaj uchylone drzwi. Dzięki temu kabina prysznicowa szybciej się wysuszy, co spowolni rozwój pleśni. Otwieraj też okna i utrzymuj łazienkę w czystości .

  • Wybierz mydło w płynie: mydło w kostkach może stać się siedliskiem bakterii, więc do mycia rąk stosuj mydło w płynie.

  • Jeśli któryś z domowników był chory lub miał biegunkę: koniecznie rozprowadź płyn czyszcząco-dezynfekujący 24h Domestos pod górną krawędzią sedesu. Możesz też zastosować produkty takie jak Domestos Totalna Higiena, aby utrzymywać muszlę w czystości po każdym spłukiwaniu.

  • Zapobiegaj niedrożności rur : regularnie wlewaj płyn czyszcząco-dezynfekujący 24h Domestos do odpływów i rur, aby zapobiegać zbieraniu się w nich osadów.

  • Każdy w rodzinie powinien używać swojego ręcznika: jeśli któryś z domowników ma infekcję, jego rzeczy powinny być prane oddzielnie.

  • Dezynfekuj pralkę: aby pozbyć się brzydkiego zapachu i grzybów od czsu do czasu ustaw pralkę na pusty cykl z dodatkiem Domestosa 24h.

ZARAZKI UWIELBIAJĄ ŁAZIENKI

Campylobacter

Norowirusy

E.Coli

Trichophytum rubrum

JAK CZYŚCIĆ FUGI

Do czyszczenia fug używaj szczoteczki o twardym włosiu. W sklepach można znaleźć specjalne szczoteczki do fug, ale stara szczoteczka do mycia zębów może okazać się tak samo skuteczna.

ODWIEDŹ CLEANIPEDIĘ

TOP