HIGIENA W DOMU, W KTÓRYM SĄ ZWIERZĘTA

Nie możesz liczyć na to, że twój pupil sam się umyje, kiedy wróci z dworu, a w taki właśnie sposób przynosi do domu zarazki. Ale da się mieszkać ze zwierzętami higienicznie. Wystarczy dbać o czystość. Często myj ręce i czyść rzeczy, z którymi zwierzęta mają styczność i regularnie myj podłogi.

DOMESTOS POMOŻE CI UTRZYMAĆ HIGIENĘ W DOMU, JEŚLI MASZ ZWIERZĘTA. STOSUJ NASTĘPUJĄCE ZASADY:

  • Miejsca, gdzie przygotowujesz posiłki, to strefa, do której zwierzęta nie powinny mieć dostępu: nigdy nie pozwalaj im się do nich zbliżać. Jeśli Twoje zwierzę wskoczy na przykład na blat kuchenny, przed przygotowaniem jedzenia umyj blat.

  • Regularnie myj podłogi: powierzchnie, po których chodzą zwierzęta i miejsca, gdzie jedzą, powinny być regularnie myte z użyciem płynu czyszcząco-dezynfekującego 24h Domestos, zwłaszcza jeśli na podłodze bawią się dzieci lub raczkują po niej niemowlęta.

  • Uważaj na kuwety: regularnie je myj. I zawsze myj po tej czynności ręce. Kuwety powinny stać z dala od miejsc, gdzie przygotowywane są posiłki oraz z dala od dzieci.

  • Utrzymuj w czystości klatki i akwaria: klatki myj płynem czyszcząco-dezynfekującym 24h Domestos i regularnie zmieniaj wyściółkę. Staraj się nie myć akwariów w zlewie kuchennym.

  • Zwierzęta karm oddzielnie: zwierzęta powinny mieć własne miski, do nakładania karmy używaj specjalnie do tego przeznaczonych przyborów. Miejsca, gdzie jedzą, powinny być zawsze czyste.

ZARAZKI UWIELBIAJĄ ZWIERZĘTA DOMOWE:

Campylobacter

Grzybica woszczynowa

Salmonella

Domestos usunie zakazki z podłóg jak również można prać legowiska i ręczniki psie w pralce z detergentem z dodatkiem Domestosa.

JAK SPRZĄTNĄĆ Z DYWANU MOCZ PSA LUB KOTA

Nadmiar płynu jak najszybciej zbierz starym ręcznikiem. Następnie użyj specjalistycznego środka do czyszczenia dywanów ze sklepu dla zwierząt. W jego składzie znajduje się substancja, która zabija bakterie żyjące w moczu.

ODWIEDŹ CLEANIPEDIĘ
TOP